Led Maske Ugulama Hizmeti

Led Maske Ugulama Hizmeti

Led Maske Ugulama Merkezi Tel 0212 667 47 57 cep 0555 059 30 34
Akne tedavisi : Bu antimikrobiyal kirişler kullanılarak akne çeşitli derecelerde kullanılabilir.
Photorejuventaion : Genel cilt gençleştirme cilt beyazlatma gibi.
Ödem Azaltma : Şişlikleri ve ödemleri azaltır cerrahi işlemlerden sonra yara izleri kaybolur.
Kan Dolaşımını Hızlandırır : Gerdirme ve dolgu sonrası şişlik azaltılması ve uyarılmasına olanak sağlayarak doğal enjeksiyon etkisi verir.
Plastik ameliyat olanlarda kullanılabilir
Yanlış lazer uygulaması sonrasında oluşan yanıkları tedavide uygulanabilir.
Kimyasal peeling sonrası cilt yenilenmesinde kullanılabilir.
Güneş ve yaşlanmaya bağlı lekelerde,
Her türlü doku yenilenmesinde,
Anti aging / ince kırışıklıklar, sonrası yara iyileşmesini hızlandırmada,
Kas ve eklem ağrılarında,* İyileşmeyen deri ülserlerinde,* Deri tümörleri ve siğillerde,
Vitiligo hastalığında,
Dilinde psoriasis olarak bilinen, sedef hastalığında,
Bazı deri kanserlerinde,*Bölgesel olarak kan dolaşımının artırılarak, cildin kendini yenileme mekanizmasının tetiklenmesinde, güvenle kullanılabilir.

Renklere göre kullanım alanları

MAVİ IŞIK: Akne, Porphyrins bakterisi içerir. Mavi ışık yüksek afinite özelliği sayesinde Porphyrins bakterisini öldürebilecek dalga boyutundadır. Mavi ışık aşırı hassas ciltlere yatıştırıcı bir etki gösterir.

YEŞİL IŞIK: Cildi sakinleştirir ve hassasiyetini alır. Karma cilt tipleri için uygundur. Yeşil ışık melanositleri üreten hücreleri hedef alır. Fazla melanin üretimini engeller, melaninin cildin yüzeyine doğru çıkmasını önler. Melanin yığılımını
parçalayarak var olan lekeleri ve renk bozulmalarını önler.

SARI IŞIK: Cildin kan ve lenf dolaşımı sistemini düzenleyerek detoks etkisi yaratır ve cildin kızarık görüntüsünü gidermeye yardımcı olur. Erken zonanın baskılanmasında kullanılabilir.

KIRMIZI IŞIK: Kolajen üretimini stimüle eder. Kolajen, hasarlı dokuların tamirinde ve yaşlı dokuların yenisi ile değişiminde kullanılan en önemli proteindir. Gözenekleri sıkılaştırır. Cerrahi operasyon sonrası şişliğin giderilmesinde ve belirgin kırışıklıkların ortadan kaldırılmasında oldukça etkilidir.

Cihaz üzerinde tüm renkler mevcuttur, kumanda kontrolü ile farklı renklere geçiş sağlıyabilirsiniz. Güzel bir cilt için Led Mask vazgeçilmez bir cihazdır.

 

Diğer Hizmetler

Kalite, hijyen ve mutlak müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan merkezimizde, müşterilerimize layık oldukları prestij ve konforu sağlayabilmek için hiç durmadan çalışıyoruz. Bu sebeple Epipia Güzellik'de tüm detaylar sizler için özenle Tasarlandı