Erkekler İçin Lazer Epilasyon

Erkekler İçin Lazer Epilasyon

Erkekler İçin Lazer Epilasyon Ugulama Merkezi

Tel    0212 667 47 57

Gsm 0555 059 30 34

Koltuk Altı Epilasyonu

Koltuk altı kılları erkeklerin estetik anlamda rahatsız oldukları bir bölgedir. Koltuk altı kıllarının alınmasında hijyenik, geleneksel ve kişisel sebeplerde rol oynamaktadır. En çok lazer epilasyon uygulanan bölgelerdendir. Koltuk altı lazer epilasyonu oldukça başarılıdır.


Bacak Epilasyonu

Bacağa yapılan Lazer Epilasyon, güvenli ve uzun süreli sonuç sağlar ve istenilen her yere uygulanabilir. Tıraş, ağda ve tüy dökücü kremler kılı ortadan kaldırır. Ancak kıl kökü yok olmadığı için bir ile dört hafta içinde tüyler geri döner. Lazer epilasyon da ise kıl kökü kalıcı olarak tahrip edildiği için tüyler daha geç ve incelmiş olarak geri gelir.

Kol Epilasyonu

Kol Lazer Epilasyon erkeklerin sıklıkla tercih ettiği epilasyon bölgelerindendir. Erkeklerde Lazer Epilasyon kullanılarak seyreltme operasyonları yapılabildiği gibi, istenmeyen tüyler tamamen de yok edilebilir.

Sakal Üstü Lazer Epilasyonu

Erkeklerde tıraş olma sırasında yanaklara doğru yayılan tüy kökleri, Sakal Üstü Lazer Epilasyon ile doğal bir şekilde temizlenir, sakalların güzel görünümü ortaya çıkarılır. Sakal Üstü Lazer Epilasyon, erkeklerin en sık tercih ettiği epilasyon bölgelerindendir.


Ense Lazer Epilasyonu

Sırt bölgesinde çıkan tüyler estetik açıdan kişiyi rahatsız eden tüylerdir. Gelişen teknolojik cihazlar sayesinde, bu bölgede uygulanan düzenli seanslar eşliğinde kıl problemi çözülmüş olur.

Göğüs Lazer Epilasyonu

Göğüs Lazer Epilasyonu sayesinde istenmeyen tüylerinizde kalıcı ve acısız şekilde kurtulabilirsiniz. Bu bölgedeki kılların yapısı da sırt kıllarında olduğu gibi yerleşik ve kalındır. Göğüs Lazer Epilasyonda tamamen temizlenme yerine seyreltilme tercih edilir.

Diğer Hizmetler

Kalite, hijyen ve mutlak müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan merkezimizde, müşterilerimize layık oldukları prestij ve konforu sağlayabilmek için hiç durmadan çalışıyoruz. Bu sebeple Epipia Güzellik'de tüm detaylar sizler için özenle Tasarlandı