Altın Maske Uygulama ve Faydaları

Altın Maske Uygulama

Altın Maske Uygulama Merkezi Tel 0212 667 47 57 cep 0555 059 30 34

Söz konusu elementlerin cildin kurumasına ve yaşlanmaya karşı direnç arttırma özelliği olduğunu kaydeden Belorr, ayrıca cildi toparlayıcı, kırışık giderici, canlandırıcı etkisi de bulunduğunu ifade etti. Maskenin anında nüfuz ederek cildi beslediğini, böylece cildin nem dengesini onarmakta yardımcı olduğunu anlatan Katarina Belorr, maskenin etkilerini şöyle sıraladı:


Yüzdeki nem dengesini düzenler. Sivilcelerin (aknelerin) tedavisinde kullanılır. Cildin parlak ve genç görünmesini sağlar. Kırışıklıkların giderilmesi ve oluşmasını engellemede yararlıdır. Cilt lekelerine iyi gelir. Siyah noktaların yok olmasını sağlar. Cildi pamuksu ve beyaz yapar. Ölü hücreleri canlandırır.”

Altın Maske Faydaları

Altın maske faydaları ve altın maske ne işe yarar sorusuna cevap verebilmemiz için bunları maddeler halinde anlatmak lazım. Çünkü bu maske bir çok cilt problemini gidermekte ve cildi parlatmaktadır.

Bu maske cildi yoğun bir şekilde sıkılaştırır. Eğer botoks yaptırmaktan korkuyorsanız altın maskesini mutlaka denemelisiniz.
Cilt üzerindeki ince çizgileri ve kırışıklıkları giderir.
Altın maskesi içerisinde bulunan altın tozları sayesinde cilt nem oranını korur.
Ciltteki ölü hücreleri tekrar dirilterek erken yaşlanmanın önüne geçer.
Cildin pırıl pırıl olmasını sağlar.
Altın maskesi her cilt tipine uygundur. Bu maskeyi hamile ve emziren anneler dahi kullanabilir. Hiç bir zararı yoktur.
Altın maskesi, el, ayak, boyun, yüz ve gerdan bölgesine uygulanabilir bir cilt bakım maskesidir.
Ciltteki sivilceleri ve akneleri azaltır.
Cilt rengini açarak porselen gibi bir cilt meydana getirir.
Bir kaç uygulamadan sonra cilt lekelerinden eser kalmaz.


Altın Yüz Maskesi Nasıl Uygulanır?

Seçkin güzellik ve bakım merkezilerinde bulabileceğiniz uygulamanın deneyimli bir estetiysen tarafından yapılması hem maskenin doğru uygulanabilmesi hem de etkisini tam olarak gösterebilmesi açısından önemlidir. Cildi maskeye hazırlamak için önce cilt tipine göre belirlenen temizleyici ürünler yüze uygulanır.

Cilt yağdan ve kirden arındırıldıktan sonra yüze masaj yapılarak ölü cilt hücreleri temizlenir. Son olarak jel bazlı altın maskesi ısıtıldıktan sonra cilde sürülür. Bazı altın maskeler ısıtılmadan kullanılabilir ve yüzde 10 dakika bekletilmesi yeterli olabilir. Bu kullanılan maskenin tipine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Tipik altın maske kitleri maske uygulamasından sonra kullanılabilecek, cildin görünümünü geliştirmeye yardımcı altın içeren kremler veya jeller içerir. Kremlerin içinde genellikle 24 ayar altın, safran, bal ve sandal ağacı tozu bulunur.

Bu maske cildi yoğun bir şekilde sıkılaştırır. Eğer botoks yaptırmaktan korkuyorsanız altın maskesini mutlaka denemelisiniz.
Etiketler

Diğer Hizmetler

Kalite, hijyen ve mutlak müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan merkezimizde, müşterilerimize layık oldukları prestij ve konforu sağlayabilmek için hiç durmadan çalışıyoruz. Bu sebeple Epipia Güzellik'de tüm detaylar sizler için özenle Tasarlandı