Lazer epilasyondan önce bilinmesi gerekenler

Lazer epilasyondan önce bilinmesi gerekenler

Öncelikle elbette bu konuda güzel bir araştırma yapmalısınız. Uygulama yaptıracağınız yeri önceden gidip görmeli ve konu hakkında derinlemesine bilgi almalısınız. Bu esnada uygulamanın etkili olabilmesi için uygun koşullara sahip olup olmadığını da öğrenmelisiniz. Bu uygulama her cilt tipinde işe yaramayabilir. Özellikle açık tenli ve koyu tüylere sahip olan kişilerde uygulamanın etkisi muazzamdır. Ancak ince tüylerde her zaman istenen sonuçlar alınamayabilir.
Lazer epilasyon uygulaması pek de ucuz değildir ancak fiyatın sizi caydırmasına izin vermeyin. Bu sizin için uzun vadeli bir çözüm olacaktır.
İstenmeyen tüylerinizde kalıcı olarak kurtulmak istiyorsanız seanslara düzenli bir şekilde katılın ve gerektiğinden az seansa gitmeyin.
Uygulama öncesinde kesinlikle antibiyotik kullanmayın. Aksi takdirde cildiniz ciddi anlamda zarar görebilir.
Uygulama öncesinde bölgeyi tıraş edin. Bu şekilde lazerin daha etkili olmasını sağlayabilirsiniz.
Uygulama sonrasında tüylerinizin hemen kaybolmasını beklemeyin. Bu süreç yaklaşık 2 hafta sürecektir ve tüylerin hepsi tek seferde dökülmeyebilir. Bazı bölgedeki tüylerin diğerlerine göre daha geç dökülmesi olağan bir durumdur, endişe etmeyin.

Kalite, hijyen ve mutlak müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan merkezimizde, müşterilerimize layık oldukları prestij ve konforu sağlayabilmek için hiç durmadan çalışıyoruz. Bu sebeple Epipia Güzellik'de tüm detaylar sizler için özenle Tasarlandı